Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 114,00 zł - 860,00 zł

Zawory do suchego skafandra

Aktywne filtry

APEKS Zawór Dolotowy Niskoprofil.

APEKS Zawór Dolotowy Niskoprofil.

Cena podstawowa242,00 zł-16%Cena203,28 zł
Najniższa cena: 162,12 zł +25%
 • -16%
APEKS Zawór Wypustowy Auto Niskopr.

APEKS Zawór Wypustowy Auto Niskopr.

Cena podstawowa411,00 zł-16%Cena345,24 zł
Najniższa cena: 369,90 zł -7%
 • -16%
HALCYON Zawór P-Valve

HALCYON Zawór P-Valve

Cena1 227,20 zł
  Si-Tech Zawór dodawczy z koncówka inflatorową

  Si-Tech Zawór dodawczy z koncówka inflatorową

  Cena328,00 zł
   SI-TECH Zawór upustowy niskoprofilowy

   SI-TECH Zawór upustowy niskoprofilowy

   Cena324,00 zł
    SI-TECH Zawór upustowy

    SI-TECH Zawór upustowy

    Cena295,00 zł
     APEKS Zawór Dolotowy do Skafandra Suchego

     APEKS Zawór Dolotowy do Skafandra Suchego

     Cena podstawowa242,00 zł-16%Cena203,28 zł
     Najniższa cena: 217,80 zł -7%
     • -16%
     APEKS Zawór Wypustowy Wysokoprofilowy

     APEKS Zawór Wypustowy Wysokoprofilowy

     Cena podstawowa460,00 zł-16%Cena386,40 zł
     Najniższa cena: 345,24 zł +12%
     • -16%

     Zawory dodawcze i upustowe do suchego skafandra do nurkowania

     Utrzymanie pod wodą odpowiedniej pozycji, to sztuka, której musi nauczyć się każdy nurek. Jest to tzw. pływalność, którą można uzyskać na różne sposoby. Jednym z nich jest zastosowanie zaworów dodawczych i upustowych do suchego skafandra, dzięki którym możemy regulować zawartość powietrza w naszym suchym skafandrze. Taki manewr pozwala nam na odpowiednie ułożenie zarówno górnej, jak i dolnej części ciała.

     W ofercie Divezone znajdziecie bogaty wybór sprawdzonych zaworów dodawczych i upustowych do suchego skafandra do nurkowania, wśród których każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.

     Zawory dodawcze do suchego skafandra do nurkowania – wybierz najlepszy!

     Oferujemy wysokiej jakości zawory dodawcze do suchego skafandra do nurkowania. Sprzęt ten pozwala na regulację zawartości powietrza pod skafandrem, co wpływa na pływalność nurka. Oferowane akcesoria są łatwe w instalacji i proste w obsłudze. Zostały tak zaprojektowane, by ich odkręcenie było bezproblemowe nawet w grubych rękawicach. Oferowane wyroby wykonano z trwałych i wytrzymałych materiałów. Sprawdzą się zarówno do nurkowania w wodach słonych, jak i słodkich. Część z oferowanych modeli posiada praktyczną końcówkę inflatoriową, za pomocą, której z łatwością podłączymy zawór dodawczy do inflatora.

     Zawory upustowe do suchego skafandra do nurkowania – szeroki wybór na Divezone.pl!

     W tej kategorii znajdziecie także wysokiej jakości zawory upustowe do suchego skafandra do nurkowania. Jak sama nazwa wskazuje, z ich pomocą możemy skutecznie upuścić zawartość powietrza pod materiałem, tak, by dostosować swoją pływalność do aktualnych warunków i potrzeb.

     W sklepie Divezone.pl oferujemy bogatą gamę zaworów upustowych do suchego skafandra do nurkowania od renomowanych producentów. To precyzyjnie wykonane akcesoria, które znakomicie spełnią swoją rolę. Są łatwe w instalacji i w obsłudze. Do tego ich ergonomiczny projekt pozwala na ich używanie nawet w najbardziej wymagających warunkach. Dysponujemy zarówno wersjami standardowymi zaworów upustowych, jak i niesporofilowymi. Wszystkie z oferowanych modeli są gotowe do montażu.

     Zawory dodawcze i upustowe do suchego skafandra to nieodłączny element wyposażenia każdego suchego skafandra. Łatwość instalacji, ergonomiczny kształt, skuteczność oraz wysoka wytrzymałość to zalety, które gwarantują zadowolenie z zakupu nawet najbardziej wymagających klientów.  Jeśli nie wiesz, po jaki model sięgnąć, chętnie służymy radą. Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na Twoje wszelkie pytania. Pomożemy Ci wybrać zawór upustowy lub dodawczy skrojony na miarę Twoich potrzeb.

     gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

     Średnia ocena: 4.85
     Na podstawie: 76 ocen