Węże

Węże do automatów oddechowych, inflatorów, suchych skafandrów.

Duży wybór węży potrzebnych do nurkowania. Nieważne, czy kupujesz swój pierwszy sprzęt czy wymieniasz stare węże, a może kupujesz na zapas, żeby nic nie zaskoczyło cię podczas wyjazdu nurkowego. U nas znajdziesz dowolny wąż dopasowany do twojego automatu. Wiele konfiguracji długości ...

Węże do automatów oddechowych, inflatorów, suchych skafandrów.

Duży wybór węży potrzebnych do nurkowania. Nieważne, czy kupujesz swój pierwszy sprzęt czy wymieniasz stare węże, a może kupujesz na zapas, żeby nic nie zaskoczyło cię podczas wyjazdu nurkowego. U nas znajdziesz dowolny wąż dopasowany do twojego automatu. Wiele konfiguracji długości i kolorów.

More

Węże Nie ma żadnych produktów

Węże Nie ma żadnych produktów

Bestsellery

  • Długość: 210cm   
    Szybki podgląd
  • Szybki podgląd Obniżka
  • Szybki podgląd
  • Szybki podgląd

Wysokiej jakości węże nurkowe – niezbędne na wyposażeniu dla każdego nurka

By nurkowanie było możliwe, potrzebujemy nie tylko podstawowego sprzętu w postaci skafandra, butli czy płetw. Istnieje jeszcze cały szereg elementów, które stanowią niezbędne wyposażanie, by nurkowanie mogło być w ogóle możliwe. Jednym z takich dodatków niewątpliwie są wysokiej jakości węże nurkowe stosowane do automatów oddechowych, skafandrów, inflatorów czy manometrów.

Pozwalają one na swobodny przepływ gazu znajdującego się w butli oraz podłączenie do niej różnego rodzaju dodatkowych urządzeń pomiarowych. Węże nurkowe wykorzystywane są także do łączeń z workiem wypornościowym. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, dlatego każdy nurek, zarówno zaawansowany, jak i poczatkujący, będzie takich węży potrzebował. Obecnie wybór węży jest tak duży, że każdy może dopasować pod siebie nie tylko długość, funkcjonalność ale również kolor węża!

Sprawdzone węże do inflatorów – skuteczne i bezpieczne

W sklepie ze sprzętem do nurkowania Divezone znajdują się sprawdzone węże do inflatorów, które pozwalają połączyć pierwszy stopień ze skrzydłami lub jacketami. W asortymencie znajdują się węże o zróżnicowanej długości i w różnych kolorach. Oferowane produkty są wyjątkowo trwałe. Posiadają oplot nylonowy, który skutecznie chroni węże do inflatorów przed uszkodzeniami. Inwestując w nie, masz gwarancję, że produkt posłuży Ci latami. Węże do inflatorów gwarantują swobodny przepływ gazu nawet przy ich zgięciu. W zależności od potrzeb możesz wybrać dłuższy wąż do jacketu, albo krótszy do skrzydła.

Niezawodne węże do automatów dla nurków

Jednak węże do inflatorów to nie wszystko, co znajdziecie w tej kategorii. Oferujemy również niezawodne węże do automatów dla nurków w różnych kolorach i długościach. One również posiadają nylonową powłokę, która czyni je niebywale trwałymi. Niezawodne węże do automatów dla nurków pozwalają na swobodny przepływ gazu między butlą a automatem, gwarantując 100% bezpieczeństwa podczas oddychania pod wodą. Na Divezone z powodzeniem można dobrać wąż nurkowy o długości odpowiadającej naszym potrzebom. Nurkowie rekreacyjni wybierają najczęściej 70cm do automatu głównego, a 90cm do zapasowego octopusa. Nurkowie techniczni do głównego automatu wybierają najczęściej węże 200cm do podstawowego drugiego stopnia a 58cm do 65cm do zapasowego automatu.

Profesjonalne węże do nurkowania – wybierz na Divezone.pl

Sięgnij już dziś po niezawodne węże do nurkowania od Divezone.pl. To niewielkie, ale praktyczne akcesorium przyda Ci się zawsze, bez względu na to czy jesteś nurkiem rekreacyjnym czy technicznym, czy nurkujesz w wodach ciepłych czy zimnych, słonych czy słodkich. Wysokiej jakości węże nurkowe pozwalają swobodnie skonfigurować sprzęt oraz gwarantują jego bezpieczne działanie. Do tego są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, stanowią zatem inwestycję na lata.

Oferowane profesjonalne węże do nurkowania są w pełni kompatybilne z każdym sprzętem nurkowym, który znajdziecie na Divezone. Jeśli nie wiecie, jaką długość węża wybrać w Waszym przypadku, skontaktujcie się z nami. Z chęcią zasugerujemy wybór odpowiedniego modelu.

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)