Akcesoria do płetw nurkowych

Aktywne filtry

ScubaTech Pasek Do Płetw Z Klamrami

ScubaTech Pasek Do Płetw Z Klamrami

Cena46,00 zł
  ScubaTech Klamra do płetw

  ScubaTech Klamra do płetw

  Cena15,00 zł
   Sprężyny SCUBATECH do płetw standard

   Sprężyny SCUBATECH do płetw standard

   Cena138,00 zł
    MARES Bungee Fin Strap (gumowe paski do płetw)

    MARES Bungee Fin Strap (gumowe paski do płetw)

    Cena podstawowa218,06 zł-15%Cena185,35 zł
    Najniższa cena: 191,25 zł -3%
    • -15%
    Sprężyny SCUBATECH do płetw typu Jet

    Sprężyny SCUBATECH do płetw typu Jet

    Cena126,00 zł
     Paski TUSA Bungee Strap (TA-0915)

     Paski TUSA Bungee Strap (TA-0915)

     Cena149,00 zł

      Akcesoria do płetw nurkowych Divezone.pl

      Internetowy sklep Divezone.pl to miejsce, w którym każdy płetwonurek odnajdzie dla siebie niezbędny sprzęt. Szeroki wybór modeli, rozmiarów oraz producentów sprawia, że oferta jest niezwykle rozbudowana. Nie brakuje tu również akcesoriów do płetw nurkowych, które mogą się przydać jako zamiennik uszkodzonego podczas wyprawy elementu lub personalizacja sprzętu do nurkowania. Wśród nich odnajdziemy paski do płetw nurkowych, sprężyny oraz klamry.

      Różnorodne paski do płetw nurkowych

      Denerwują Cię automatyczne, stalowe sprężyny do płetw nurkowych? Paski, wykonane z gumy, będa dla nich świetną alternatywą! W ofercie Divezone znajdują się paski z klamrami do płetw regulowanych oraz innowacyjny system bungee, który jest jednocześnie sprężysty i wytrzymały. Pozwala to na wygodne zakładanie stroju nurkowego, przy jednoczesnym zachowaniu trwałości sprzętu podczas wypraw nurkowych. To jednak nie wszystko! Paski do płetw nurkowych mogą mieć różnorodne rozmiary (XS/S-XL) oraz warianty kolorystyczne (BK-WH-BL-YL-LM), tworząc ergonomiczną i estetyczną ochronę pięty.

      Divezone: Klamry do płetw nurkowych

      Scubatech oferuje klientom swojej marki zapasowe klamry do płetw nurkowych. Przy dynamicznym nurkowaniu, element ten może zahaczyć się o dno lub skałę. W związku z tym zdarza się, że ulega uszkodzeniom mechanicznym. Wymiana mocowania jest jednak prosta, gdy możemy posłużyć się profesjonalnymi, zalecanymi przez producenta klamrami do płetw nurkowych.

      Sprężyny do płetw dla nurka

      Sprężyny mogą zastąpić paski do płetw nurkowych. Jeśli więc chcemy dopasować posiadany już sprzęt do indywidualnych preferencji, warto rozważyć właśnie ten element. Sprężyny tworzą bowiem dość ciasne zapięcie, które jednocześnie pracuje wraz ze stopą nurka. Możesz umieścić je zarówno w standardowych płetwach paskowych, jak i modelach typu jet.

      gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

      Średnia ocena: 4.74
      Na podstawie: 70 ocen