Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 144,00 zł - 322,00 zł

OPCJE

OPCJE

Manszety, kryzy i inne akcesoria do suchego skafandra

Aktywne filtry

Kryza lateksowa SANTI

Kryza lateksowa SANTI

Cena210,00 zł
  Manszety butelkowe HD SANTI

  Manszety butelkowe HD SANTI

  Cena179,00 zł
   Si-Tech Kryza szyjna Lateksowa do szybkiego montażu

   Si-Tech Kryza szyjna Lateksowa do szybkiego montażu

   Cena354,12 zł
    Si-Tech Pierścienie z wymiennymi manszetami

    Si-Tech Pierścienie z wymiennymi manszetami

    Cena309,25 zł

     Kryzy szyjne i manszety do suchego skafandra od Divezone.pl

     Nurkowanie wymaga zapewnienia osobie aktywnie uprawiającej tę formę ruchu właściwego komfortu termicznego. Skutecznie pomaga w tym skafander suchy, który nie dopuszcza wody pomiędzy ciało nurka a struktury materiału. Utrzymanie ciepła jest tutaj wyjątkowo proste. Ze względu na fakt, iż organizm nie traci energii na ogrzewanie wody, która dostałaby się pod skafander. Taki rodzaj stroju do nurkowania wymaga odpowiednich akcesoriów. Należą do nich: kryzy szyjne do suchego skafandra i manszety nurkowe. W Divezone odnajdziesz ten sprzęt od producentów: SANTI oraz Si-Tech.

     Manszety nurkowe - dlaczego są tak ważne?

     Są to elementy, które chronią nas przed wpływem wody przy nadgarstkach. Najczęściej lateksowe lub silikonowe manszety do suchego skafandra przylegają ściśle do rąk, będąc jednocześnie przyklejone do rękawów. Zabezpiecza to przed dostawaniem się wody pod kombinezon nurka. W razie problemów z tą częścią odzieży osoby pływającej wystarczy wyjść na powierzchnię, użyć sprawnej części i mocnego kleju, by już po około godzinie sprawnie nurkować.

     Kryzy szyjne do suchego skafandra

     Ta część stroju nurka najczęściej występuje w wersji lateksowej. Manszeta szyjna ma za zadanie ochronić otwór przy szyi osoby pływającej przed dostawaniem się wody. Jest to wyposażenie standardowe przy suchym skafandrze. W sklepie Divezone odnajdziesz kryzy szyjne, które pozwolą na szybką i skuteczną wymianę tego elementu. Duży wybór rozmiarów (od S do XL) sprawia, że na pewno dobierzesz manszetę nurkową do swoich indywidualnych rozmiarów. Możesz także zdecydować o marce sprzętu: Si-Tech lub SANTI.

     Divezone - Manszety nurkowe i kryzy szyjne do suchego skafandra

     Manszety nadgarstkowe, duży wybór: lateksowe i silikonowe, stożkowe i butelkowe. Ponadto kryzy szyjne lateksowe i silikonowe oraz inne akcesoria do suchego skafandra. Wszystkie te elementy, od najlepszych producentów, znajdziesz w sklepie internetowym Divezone, który specjalizuje się w sprzedaży i serwisie sprzętu nurkowego.

     gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

     Średnia ocena: 4.67
     Na podstawie: 66 ocen