NO GRAVITY Power Stretch Gloves

103,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

NO GRAVITY Gloves (inserts) Power Stretch - for dry gloves

No Gravity gloves are made of Polartec® Power Strech®. They are perfect as gloves that provide warming when diving in dry gloves as well as wherever you need adequate protection against cold, for example in winter sports.

NO GRAVITY rekawiczk -i rozmiarowka obwod dloni

Reviews NO GRAVITY Power Stretch Gloves

Ocena (5 z 5)

Rewelacyjne rękawiczki. Naprawdę warto je kupić. Są cieniutkie a jednocześnie bardzo ciepłe. Materiał jest rozciągliwy co powoduje, że idealnie przylegają do ręki zapewniając komfort cieplny.

Ocena (5 z 5)

Warto wydać kaskę i kupić jedno a porządne niż nawet więcej i mieć same G...
Dosłownie zaraz po włożeniu czujemy ciepełko. Nie jest za gorąco tylko akurat. Kupię na zimę dziewczynie bo są takie aliganckie :) Pod wodą osobiście jeszcze nie testowałem.
Zainwestowałem za to naszą firmę NO GRAVITY i dokupiłem jeszcze skarpeciochy :) Koszulka i spodenki za miesiąc a na koniec sam ocieplacz tak dobre są produkty :)

Ocena (5 z 5)

Te rękawiczki to prawdziwe perły wśród rękawiczek. Są, bardzo cienkie, a zarazem niesamowicie ciepłe. Wszystko to dzięki zastosowaniu materiałów Polartec i Power Strech. Idealnie dopasowują się do ręki nurka. W tych rękawiczkach zawsze będziesz miał ciepłe i suche dłonie, gdyż odprowadzają pod na zewnątrz. Producentowi udało się stworzyć dobry produkt, który prześcignął konkurencję. Wyszyte logo NO GRAVITY to dodatkowy atut wpływający na design rękawic. Polecam ten produkt.

Ocena (5 z 5)

Rękawiczki są bardzo ciepłe i wykonane z bardzo dobrego materiału. Rękawiczki są bardzo dopasowane do dłoni idealnie nadają się do nurkowania jak i do codziennego noszenia. Rękawiczki są dobrze odporne na przesiąkanie wody do środka. Dokładne wykonanie i bardzo dobry materiał sprawdzają że są one warte każdej wydanej na nie złotówki. Zachęcam do kupna takich rękawiczek.

Ocena (5 z 5)

Co jest najważniejszym elementem sprzętu nurka technicznego? Automaty? Maska? Płetwy? Nie. Rękawiczki.
Mając zamarznięte dłonie nie obsłużymy żadnego elementu naszego wspaniałego sprzętu. Zbyt grube rękawice natomiast znacząco zmniejszają precyzję manualną, co w przypadku pracy z poręczówką również jest bardzo niewskazane. Szukając odpowiedniego dla siebie rozwiązania przerobiłem wiele par rękawiczek wewnętrznych- grube, cienkie, układ łączony z kilku par, polarowe, thinsulate'owe.....
Zawsze był to kompromis między termiką i precyzją. Zupełnie przypadkiem natrafiłem na power-strechowy wynalazek No-Gravity. O zaletach tego materiału słyszałem wcześniej, więc -choć pełen sceptycyzmu- postanowiłem przetestować. Rękawiczki udowodniły że mały...cienki... a wariat ;) Bardzo dobrze przylegają do dłoni, co umożliwia zastosowanie mniejszych rękawic zewnętrznych- i daje niesamowitą precyzję i czułość dotyku. W nurkowaniach gdzie poruszamy się po omacku bądź mamy do wykonania prace z poręczówką, czuje się prawie jak bez rękawic. Dodatkowo gwarantowany komfort termiczny pozwala na bezproblemową pracę w wodzie 4*C- ok. 50 min, 6-8*C- po 80 min ręce w pełni funkcjonalne i operatywne. Jest to znakomity wynik jak na tak cienkie rękawiczki. Przypominam też że bardzo ważnym elementem termiki rąk jest ocieplenie reszty ciała- tylko dobry ocieplacz i bielizna pozwalają by "po kablach" ręce również pozostały ciepłe. A małe zgrabne rękawiczki No-gravity nie pozwolą na zbytnią utratę tego ciepła ;) Na prawdę warto ;)

Ocena (5 z 5)

Zawsze mam problem z zakupem wygodnych i ciepłach rękawiczek, posiadaczem takiej pary zostałem na początku zimy i jestem pod ogromnym wrażeniem!
Oprócz ciepła jest niespotykana wygoda a do tego cienkie i lekkie.
Tej zimy nigdy nie zmarzły mi ręce nawet gdy udało się je przemoczyć mokrym śniegiem nadal w pełni spełniały swą funkcje. Nie mogę się doczekać testów pod wodą.

GORĄCO POLECAM!! :)

Ocena (5 z 5)

Z rękawiczek jestem zadowolony tak samo jak z bluzy i całej reszty. Pasują idealnie. Przy dużych rękach zawsze jest lekki problem żeby upchać wszystko do środka ;) W przypadku no gravity rozmiarówka pasuje idealnie. Rękawiczki utrzymują bardzo dobrze termikę. Polepszają manewrowosć w związku z tym że nie są grube. Strzał w dziesiątkę. Termicznie polecam!

Write your review!

Write a review

NO GRAVITY Power Stretch Gloves

NO GRAVITY Power Stretch Gloves

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)