• -10%
Scubapro MK25 EVO
  • Scubapro MK25 EVO

Scubapro MK25 EVO

1 610,00 zł
1 449,00 zł
Dostawa gratis
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność PayU / DotPay / Tpay / Przelew na konto
Inpost Kurierza darmo
Inpost Paczkomaty 24za darmo
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Za pobraniem
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Wybierz wariant
Ilość
Jesteśmy pewni jakości sprzętu, który sprzedajemy i dlatego w naszym sklepie możesz zwrócić towara aż przez 30 dni od zakupu bez podania przyczyny! U nas kupujesz bezpiecznie!
(Towar nie może być używany)
Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszego sprzętu w najbardziej atrakcyjnych cenach. Dlatego oferujemy gwarancję najniższej ceny. Jeśli znajdziesz taki sam towar w dowolnym sklepie w Polsce i prześlesz nam do niego link, zwrócimy Ci różnicę w cenie zakupu. U nas kupujesz bezpiecznie!
Każde zamówienie w koszyku, którego wartość przekracza 299 zł wyślemy do Ciebie zupełnie bezpłatnie. Kupuj już dziś.
(Dotyczy towarów wysyłanych na terenie Polski)

 Kupując ten produkt masz zapewniony transport GRATIS!

1-STOPIEŃ Scubapro MK25 ODCIĄŻONY/TŁOKOWY

Najwyższa wydajność. SCUBAPRO od lat przoduje w rozwoju pierwszych stopni automatów oddechowych sterowanych tłokowo, w związku z tym niektórzy poprzednicy MK25AF są już legendarni. Nic więc dziwnego, że wersja ta naszpikowana jest opatentowanymi rozwiązaniami, umożliwiającymi ciągłą, najwyższą wydajność pracy. MK25AF jest najlepszym automatem SCUBAPRO i posiada nie tylko najwyższą, równomierną wydajność powietrza ale także wyjątkowo stabilne ciśnienie średnie, gwarantujące stałe, niskie wartości oddechowe oraz natychmiastową, wysoką wydajność powietrza. MK25AF rozpoczyna sezon 2006 z nowym, zoptymalizowanym systemem antyfreeze.

TECHNIKA & WYDAJNOŚĆ Zrównoważony tłokowy: Pierwsze stopnie tłokowe wyróżniają się ekstremalną wydajnością i niezawodnością. Gwarantują natychmiastowy, stały dopływ powietrza niezależny od ciśnienia w butli i głębokości nurkowania. W rzeczywistości wydajność powietrza nieco wzrasta wraz z malejącym ciśnieniem w butli, Gwarantując zmęczonemu nurkowi pod koniec nurkowania dodatkowe wsparcie.

SCUBAPRO
chat Komentarze (3)
Oceń