Bestseller

Eliminator odoru MCNETT MiraZyme, 237 ml

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Eliminator odoru MCNETT MiraZyme, 237ml - do kombinezonów

Preparat ten jest mieszanką naturalnych enzymów oraz mikrobów neutralizujących przykre zapachy powodowane przez pleśń i bakterie. Firma McNett zidentyfikowała, odseparowała i rozmnożyła unikalną mieszankę dziesięciu naturalnie występujących enzymów, mikrobów oraz innych organicznych składników wysoce przystosowanych do identyfikowania i niszczenia fetoru. MiraZyme jest wszechstronnym, szybko działającym środkiem usuwającym odór ze sprzętu sportowego, butów, ubrań itp. Opakowanie 237ml.

Czyszczenie i pielęgnacja kombinezonów:

Regularne czyszczenie kombinezonów przy użyciu Wet&Dry Suit Shampoon zapobiega uszkodzeniom wywołanym przez działania chloru lub soli i sprawia, że kombinezon wygląda jak nowy.

Przygotuj dwa pojemniki: jeden do prania, drugi do płukania.

  • KROK 1: Wypełnij oba pojemniki taką ilością zimnej lub ciepłej wody, abyś mógł swobodnie zanurzyć w niej kombinezon. Do jednego z pojemników wklej szampon Wet&Dry - dwie zakrętki (15ml) na 4 litry wody.
  • KROK 2: Dokładnie pierz kombinezon w celu oczyszczenia go z pozostałości po słonej wodzie, chlorze, pocie, moczu i innych osadów. Regularne pranie skafandra utrzyma go sprężystym, zabezpieczy go przed wyblaknięciem i ułatwi jego wkładanie.
  • KROK 3: W celu wyeliminowania zapachu powstałego przez osadzanie się na skafandrze bakterii, dodaj do drugiego z pojemników dwie nakrętki (15ml) MiraZyme Enzyme Based Gear Deodorizer. W przypadku uciążliwych zapachów spryskaj miejsce jego źródła środkiem MiraZyme w sprayu.
  • KROK 4: Po wypraniu, dokładnie zanurz skafander w drugim pojemniku. Wyciągnij go. Nie płucz skafandra.
  • KROK 5: Powieś skafander na elastycznym wieszaku do wyschnięcia. Działanie MiraZyme spowoduje zniknięcie wszelkich pozostałości zanieczyszczeń i osadów oraz zlikwiduje nieprzyjemny zapach.

Polecamy

Opinie Eliminator odoru MCNETT MiraZyme, 237 ml

Ocena (5 z 5)

Super eliminator ! :) Sprawdza się i jest ekonomiczny. Nasza pianka i reszta staną się znów jak nowe. Polecam

Ocena (5 z 5)

Bardzo dobry i wydajny, warto mieć go w domu. Jest niezastąpiony przy czyszczeniu pianek i butów. Nie znalazłam lepszego preparatu od tego

Ocena (5 z 5)

Bardzo fajny preparat. Przy odpowiednim użytkowaniu wystarczy nawet na około 20 użyć. Świetny sposób nanoszenia uniemożliwia pominięcie jakiejkolwiek powierzchni pianki

Ocena (5 z 5)

Coś takiego powinno być w zestawie każdego nurka. Preparat uratował mnie przed wyrzuceniem tych butów, które po dwóch psiknięciach znów były te ulubione.

Ocena (5 z 5)

Cena bardzo korzystna. Mi wystarczył na kilkanaście 'psiknięć'. jestem bardzo zadowolona i pewnie nie raz jeszcze go kupię.

Ocena (5 z 5)

Bardzo łatwy w użyciu, wystarczy spryskać. Opakowanie jest dosyć duże, a cena rozsądna. Polecam !!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Eliminator odoru MCNETT MiraZyme, 237 ml

Eliminator odoru MCNETT MiraZyme, 237 ml

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)