Preparat czyszcząco - konserwujący McNett B.C. LIFE do jacketów 237 ml
  • Preparat czyszcząco - konserwujący McNett B.C. LIFE do jacketów 237 ml

Preparat czyszcząco - konserwujący McNett B.C. LIFE do jacketów 237 ml

33,00 zł
Dostawa od 13,00 zł
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność PayU / DotPay / Tpay / Przelew na konto
Inpost Kurier13 zł
Inpost Paczkomaty 2413 zł
Kurier DPD16 zł
Kurier GLS16 zł
Odbiór w sklepieza darmo
Za pobraniem
Kurier DPD22 zł
Kurier GLS23 zł
Odbiór w sklepieza darmo
Wybierz wariant
Ilość
Jesteśmy pewni jakości sprzętu, który sprzedajemy i dlatego w naszym sklepie możesz zwrócić towara aż przez 30 dni od zakupu bez podania przyczyny! U nas kupujesz bezpiecznie!
(Towar nie może być używany)
Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszego sprzętu w najbardziej atrakcyjnych cenach. Dlatego oferujemy gwarancję najniższej ceny. Jeśli znajdziesz taki sam towar w dowolnym sklepie w Polsce i prześlesz nam do niego link, zwrócimy Ci różnicę w cenie zakupu. U nas kupujesz bezpiecznie!
Każde zamówienie w koszyku, którego wartość przekracza 299 zł wyślemy do Ciebie zupełnie bezpłatnie. Kupuj już dziś.
(Dotyczy towarów wysyłanych na terenie Polski)

 McNett B.C. Life 237ml - preparat czyszcząco - konserwujący do wszystkich rodzajów jacketów

 

McNett B.C. LIFE czyści z pozostałości soli, wapnia i innych zabrudzeń mogących uszkodzić jacket lub blokować zawory. Konserwuje szkielet, wewnętrzną podszewkę, węże oraz zawory, chroniąc przed niszczącym wpływem kryształków soli, chloru oraz pozostałości organicznych.

Opakowanie na ok. 15 operacji czyszczenia - 237 ml.

  • Czyszczenie i pielęgnacja jacketu:

Dzięki zastosowaniu B.C. Life usunięto cztery łyżki soli z jednego jacketu. Niektóre z kryształków miały 25 mm szerokości. Takie kryształki mogą spowodować przetarcie wężyków, uszczelek oraz zaworów jacketu. Czyść swój jacket regularnie używając B.C. Life, aby zapobiec jego uszkodzeniom wywołanym przez kryształtki soli.KROK 1: Wlej przez ustnik do swojego jacketu 4 nakrętki B.C. Life.KROK 2: Wypełnij jacket czystą wodą i potrząśnij nim, aby wymieszać wodę z wprowadzonym wcześniej B.C.Life. Przewróć jacket do góry nogami upewniając się, że mieszanka dostała się do każdego zakamarka jacketu. Pozwoli to dokładnie go oczyścić.KROK 3: Przez ustnik i zawór w dolnej części jacketu, wylej wodę zmieszaną z środkiem do czyszczenia.KROK 4: Zanurz jacket na 10 minut w wodzie zmieszanej z B.C. Life (30ml B.C. Life na 4l wody) tak, żeby oczyścić go z zewnątrz. Następnie wypłucz dokładnie cały jacket (wewnątrz i na zewnątrz) i częściowo nadmuchany, zostaw do wyschnięcia.

McNett
chat Komentarze (5)
Oceń