• Wyprzedaż!
Produkt niedostępny do zamówienia
DAN Oxygen Provider - Ratownik Tlenowy
  • DAN Oxygen Provider - Ratownik Tlenowy

DAN Oxygen Provider - Ratownik Tlenowy

450,00 zł
Dostępny
Dostawa gratis
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność PayU / DotPay / Tpay / Przelew na konto
Inpost Kurierza darmo
Inpost Paczkomaty 24za darmo
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Za pobraniem
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Wybierz wariant
Ilość
Dostępny
Jesteśmy pewni jakości sprzętu, który sprzedajemy i dlatego w naszym sklepie możesz zwrócić towara aż przez 30 dni od zakupu bez podania przyczyny! U nas kupujesz bezpiecznie!
(Towar nie może być używany)
Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszego sprzętu w najbardziej atrakcyjnych cenach. Dlatego oferujemy gwarancję najniższej ceny. Jeśli znajdziesz taki sam towar w dowolnym sklepie w Polsce i prześlesz nam do niego link, zwrócimy Ci różnicę w cenie zakupu. U nas kupujesz bezpiecznie!
Każde zamówienie w koszyku, którego wartość przekracza 299 zł wyślemy do Ciebie zupełnie bezpłatnie. Kupuj już dziś.
(Dotyczy towarów wysyłanych na terenie Polski)
Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia.

DAN Oxygen Provider

Kurs Pierwszej Pomocy Tlenowej w wypadkach nurkowych to program szkoleniowy na poziomie wstępnym, który ma na celu wyszkolenie nurków (oraz wykwalifikowane osoby nienurkujące) tak, aby mogli oni w bardziej efektywny sposób rozpoznawać potencjalne urazy nurkowe i udzielać pierwszej pomocy tlenowej do czasu przybycia służb medycznych i/lub do momentu zorganizowania transportu do najbliższej placówki medycznej. 

Obejmuje zagadnienia związane z: udzielaniem pomocy tlenowejprowadzeniem akcji ratowniczej z użyciem tlenuobsługa zestawu tlenowegoprocedury DAN  W cenę kursu wchodzą: WykładyĆwiczenia pratyczne Licencja DAN Oxygen ProviderZestaw DAN Oxygen Provider:Podręcznik na płycie CDMaseczka do resuscytacji Komplet naklejek DAN Tymczasowa licencja Zagadnienia kursowe: Anatomia i fizjologia Oddychania i krążeniaMechanizm powstawania wypadków nurkowychTlen - korzyści i zagrożeniaSystemy i sprzęt do podawania tlenuMaski do podawania tlenuRozwój umiejętności Ratownika Dan Divers Alert Network
chat Komentarze (3)
Oceń