Bestseller

Nurkująca kobieta

62,00 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Nowatorska pozycja, odważna, rzucająca nowe światło na różnice w podejściu do nurkowania kobiet i mężczyzn.

       Książka zachęca kobiety do myślenia o nurkowaniu jako o sporcie, który daje szerokie możliwości do samorealizacji kobiet w każdym wieku, zwraca jednak uwagę, że aby ten stan osiągnąć potrzebna jest odwaga do mówienia na głos, co kobietom się nie podoba w obecnym szkoleniu nurków, ponieważ nie jest im przyjazne.        Autorka porusza tematy „tabu”, o których do tej pory nikt nie odważył się pisać w odniesieniu do rodzimego świata nurkowego. Ze swadą i humorem, podpierając się jednocześnie najnowszymi badaniami z dziedziny psychologii, socjologii i nurkowej literatury pisze o różnym podejściu do uprawiania nurkowania wynikającym z różnic płci.        Książka ta może zapoczątkować  nowy kierunek w podejściu do nauki nurkowania rekreacyjnego, uwzględniający uwarunkowania psychiczne, społeczne, kulturowe obok oczywistych fizycznych w nurkowaniu rekreacyjnym kobiet i mężczyzn.        Dorota „Doris” Łeweć: • Instruktor nurkowania SDI • Asystent instruktora PADI • Instruktor Pierwszej Pomocy EFR • Nurek CMAS P3 • Uprawia także nurkowanie na wstrzymanym oddechu        Przygodę z nurkowaniem zaczęła mając 37 lat, w wieku 48 została instruktorem płetwonurkowania. Uwielbia wodę, ale od zawsze przeszkadzały jej standardy szkoleń nurkowych (szeroko pojęte) ustanowione z myślą głównie o mężczyznach. Jest typową kobietą, lubi wygodę, czyste sanitariaty, nie lubi nosić ciężarów, nie udaje, że jest taka sama jak faceci nurkowie, zna swoje mocne i słabe strony.        Wspólnie z kolegami J. Samselem CMAS M3 i Z. Naczkiem CMAS M2, dzięki własnemu uporowi i pomimo braku sponsorów zrealizowała 3 filmy podwodne, uhonorowane na festiwalach polskich i międzynarodowych wieloma nagrodami. W 2003 jako pierwszy cywilny realizator filmów podwodnych została zaproszona przez Telewizję Krymską aby zrealizować film o 2 zatopionych wokół Krymu wrakach: Donbas i Warna.        Autorka poza nurkowaniem jest business women prowadzącą z sukcesem własną firmę; często zamienia się w domatorkę (czytaj: kurę domową). Absolwentka m.in. Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Filmu i Telewizji.

240 strony, miękka lub twarda oprawa.

Opinie Nurkująca kobieta

Ocena (5 z 5)

Kupiłem tę pozycję żonie na urodziny by zachęcić ją do nurkowania. Udało się !!. Polecam serdecznie

Ocena (5 z 5)

Świetna pozycja dla każdej nurkującej pani ;) Poradnik mówiący jak odnaleźć się w tym bądź co bądź męskim towarzystwie. Przeczytałam od deski do deski

Ocena (5 z 5)

Dobra książka. Tematy tabu dobrze opisane. Doskonałe się ją czyta podczas przerw w nurkowaniu.
Dostarcza wielu tematów do rozmów.

Ocena (5 z 5)

bardzo przyjemna książeczka. Mój poprzednik napisał ze kupił żonie na prezent, a ja dodam że żona pewnie była zadowolona. Ja gdybym jej wcześniej nie czytała na pewno byłabym bardzo szczęśliwa z takiego prezentu. Nie jest to książka stricte nurkowa, nie ma tu dokładnych planów postępowań, długich opisów sprzętu ani szczegółowo opisanych fizycznych procesów. Czyta się ja po prostu dla przyjemności ;)

Ocena (5 z 5)

Książkę kupiłem żonie na imieniny ( też nurkuje) była bardzo zadowolona

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Nurkująca kobieta

Nurkująca kobieta

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)