Bestseller

Maska TUSA Visio Pro (M-110S)

319,00 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Maska TUSA Visio Pro (M-110S) - maska jednoszybowa

Jedyna maska z filtrem UV oraz anty-refleksem na rynku!

Maska TUSA Visio Pro to rewelacyjna, bardzo zaawansowana technicznie maska jednoszybowa. Jest to specjalna edycja z chromowanymi oprawkami, szkłami chroniącymi przed UV i anty-refleksem. Visio Pro to maska o niskim profilu i poszerzonym polu widzenia. Klamry mocowane za pomocą Quick-Adjust Buckle System.

Technologia:

  • Ochrona przed promieniowaniem UV - Zwiększona ekspozycja na światło UV może spowodować uszkodzenie oczu zwłaszcza w środowisku morskim, gdzie wysokość odbicia światła jest największa. Szkła korekcyjne  TUSA UV zapewnią 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Blokowanie 100% UVB zapewnia lepszą ochronę oczu bez utraty światła i wizji.
  • Anty-Refleks - Standardowe szkła mogą odbijać do 15% dostępnego światła pod wodą, co może wpływać na zmniejszenie widzenia. Korekcja wewnętrznych i zewnętrznych odbić światła do 95%  powoduje znaczną poprawę jasności, kontrastu, czyli ogólnie lepszą wizję.

Opinie Maska TUSA Visio Pro (M-110S)

Ocena (5 z 5)

To moja druga maska Tusy. Zacikawił mnie opis na stronie sklepu m.in. to że dzięki zastosowaniu szkła z anty-reflesem poprawi się widoczność o 15%. Postanowielem zamówic maskę. Trochę obawiałęm się o to czy będzie dobrze trzymała się na twarzy ponieważ zamówiłem ją w tzw. ciemno:) Kiedy rozpakowałem przesyłkę zobaczyłem bardo elgancką maskę. Przyłożyłem ją do twarzy i... okazało się że maska leży idealnie jakby zrobiona na mój rozmiar. To dzięki silikonowi z którego została wykonana, ma naprawde duże właściwości "dopsowawcze". Ponieważ na codzień nurkuję na Koparkach pomyślałem że właśnie tam przetestuję ją ostatecznie. Pierwsze wrażenia z widoczności podwodnej super.Nie spodziewałem się aż takiej różnicy. Mogę więc napisać że sprzęt jest zgodny z opisem. Jedyną niedogodnością jaką zauważyłem było dla mnie to że miałem problem z przedmuchaniem się w suchych rękawicach. Trochę mało miejsca żeby złapać się za nos, może to ta chromowana ramka. Ale jak zauważyliście piszę to w czasie przeszłym ponieważ opracowałem nową technikę przedmuchiwania się i nie stanowi to już problemu. Podsumowując : bardo ładna maska, gustowna chromowana ramka, silikon bardzo dobrej jakości , łatwa regulacja paska, co najważniejsze według mnie duża poprawa widzenia pod wodą. O niedogodności już pisałem. Trwa on dwa góra trzy nurkowania. Tak więc gorąco polecam maskę Tusa Visio Pro. Myślę że jest warta swojej ceny. W niej zobaczysz to czego nie widziałeś wcześniej.

Ocena (5 z 5)

Cudowna maska ! Dla wszystkich lecz najbardziej dla nurków już bardziej zaawansowanych . Szerokie pole widzenia , porządnie wykonana , perfekcyjny silikon , jak najbardziej Polecam :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Maska TUSA Visio Pro (M-110S)

Maska TUSA Visio Pro (M-110S)

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)