Bestseller Promocja Obniżka!

XDEEP Stealth 2.0 Uprząż

809,10 zł

-10%

899,00 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

xDEEP Stealth 2.0 – uprząż do Side Mounta

Rewolucyjny system, możliwość konfiguracji w zależności od indywidualnych potrzeb

Sprawdź sam jak doskonały jest system balastowy Stealth 2.0.

Bazą systemu jest doskonała uprząż side mount Stealth 2.0, do której można zainstalować kilka typów kieszeni balastowych o różnej pojemności. Unikalny system balastowy Stealth 2.0 w sposób całkowicie elastyczny pozwala dobrać ilość balastu do Twoich potrzeb - niezależnie czy używasz pianki 3mm czy suchego skafandra z grubym docieplaczem. System balastowy xDEEP umożliwia płynną i precyzyjną regulację miejsca położenia środka ciężkości - centralna kieszeń balastowa może być przesuwana dużym zakresie.

Dzięki temu, że węzły uprzęży Stealth 2.0 zostały umieszczone dokładnie w naturalnych osiach obrotu ciała, pasy naramienne mają zawsze prawidłową długość niezależnie od tego, jaką pozycję przyjmujemy pod wodą.

Również system balastowy został tak pomyślany, by zapewnić maksymalny komfort - centralna kieszeń może poruszać się względem dolnego węzła uprzęży, przez co nie stawia oporu przy skrętach ciała. Uprząż STEALTH 2.0 jest tak skonstruowana, że każda z taśm jest regulowana osobno. To ogromna zaleta, gdyż przeciwieństwie do uprzęży side mount wykonanych z jednego kawałka taśmy, tutaj zmiana długości pasów naramiennych nie powoduje przesunięcia D-Ringów na pasie brzusznym. Dzięki temu regulacja uprzęży jest błyskawiczna. Różne strefy uprzęży side mount narzucają różne wymagania odnośnie sztywności taśmy.

Taśma na pasie brzusznym jest bardzo sztywna, przez co D-Ringi lepiej pracują a całość jest zdecydowanie stabilniejsza. Taśmy na ramionach są miększe, dzięki czemu lepiej układają się w okolicach ramion. Pas kroczny jest bardzo miękki, by zapobiec przecieraniu suchego skafandra. To unikalne rozwiązanie w odczuwalny sposób poprawia komfort użytkowania uprzęży.

Na pasie biodrowym zastosowano D-Ringi wykonane ze sztywnej gumy, które mogą być przesuwane w trakcie nurkowania. To unikalne rozwiązanie pozwala jednym ruchem zmienić punkt mocowania butli na pasie biodrowym, przez co butle będą zawsze idealnie poziomo.

Innowacyjny system zamykania kieszeni balastowej systemu Stealth 2.0 został tak pomyślany, by zminimalizować ryzyko przypadkowej utraty balastu. W przeciwieństwie do innych rozwiązań, sprytny system zamykania kieszeni pozwala na błyskawiczną kontrolę wizualną: od razu widać, że kieszeń nie jest zabezpieczona.

W jaskiniach czy na wrakach główna taśma zabezpieczająca uniemożliwia samoczynne otwarcie kieszeni nawet w przypadku kontaktu ze stropem. Niezależnie od konstrukcji uprzęży, taśmy są elementem, który zużywa się najszybciej. W uprzęży STEALTH 2.0 sami możemy wymienić taśmy, gdyż każda z nich jest łatwo demontowalna.

TRANSPORT GRATIS!

Polecamy

Opinie XDEEP Stealth 2.0 Uprząż

Napisz opinię

XDEEP Stealth 2.0 Uprząż

XDEEP Stealth 2.0 Uprząż

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)