OMS Skrzydło Performance Mono 32lbs z uprzężą Comfort Harness III Signature
  • OMS Skrzydło Performance Mono 32lbs z uprzężą Comfort Harness III Signature
  • OMS Skrzydło Performance Mono 32lbs z uprzężą Comfort Harness III Signature
  • OMS Skrzydło Performance Mono 32lbs z uprzężą Comfort Harness III Signature

OMS Skrzydło Performance Mono 32lbs z uprzężą Comfort Harness III Signature

4 130,00 zł
access_time Dostępny w magazynie 2-5 dni
DARMOWA WYSYŁKA
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność PayU / DotPay / Tpay / Przelew na konto
Inpost Kurierza darmo
Inpost Paczkomaty 24za darmo
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Za pobraniem
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
KOLOR
PŁYTA
Wybierz wariant
Ilość
access_time Dostępny w magazynie 2-5 dni
Jesteśmy pewni jakości sprzętu, który sprzedajemy i dlatego w naszym sklepie możesz zwrócić towar aż przez 30 dni od zakupu bez podania przyczyny! U nas kupujesz bezpiecznie!
(Towar nie może być używany)
Czytaj więcej
Każde zamówienie w koszyku, którego wartość przekracza 299 zł wyślemy do Ciebie zupełnie bezpłatnie. Kupuj już dziś.
(Dotyczy towarów wysyłanych na terenie Polski)

OMS skrzydło Performance Mono 32lbs (14,5 kg) z uprzężą Comfort Harness III Signature - do butli pojedynczych

Skrzydła OMS Performance Mono wykonano w klasycznym stylu donut. Posiadają zintegrowany inflator OVP na lewym ramieniu oraz zawór upustowy na lewym biodrze. Worek zewnętrzny posiada laminowaną wkładkę TPU oraz zamek błyskawiczny YKK z dużymi zębami Pęcherz wewnętrzny jest zgrzewany ultradźwiękowo. W tylnej części worka zewnętrznego znajduje się adapter do pojedynczej butli. Skrzydło pozwala na szybki i łatwy przepływ powietrza z jednej strony komory na drugą. Posiada również wbudowane w skrzydło pręty stabilizujące, które redukują przesuwanie się butli podczas nurkowania. Jest to idealne skrzydło dla podróżujących nurków, ponieważ jest małe, lekkie i łatwe do spakowania. Istnieje możliwość zrzutu gazu ze skrzydła poprzez pociągnięcie rury inflatora.

Comfort Harness System III z ulepszonymi miękko wyściełanymi pasami ramiennymi. Po obu stronach uprzęży znajdują się klamry spinające wykonane ze stali nierdzewnej, które mogą wytrzymać ponad 900 kg obciążenia. Plastikowy pasek piersiowy o wysokiej wytrzymałości. Na każdej nakładce naramiennej znajdują się zapinane na rzepy pagony, służące do klarowania węży. System uprzęży składa się z 4 D- ringów montowanych na pasach ramiennych, 2 D-ringów na pasie biodrowym, szybko regulowanego pasa krocznego z 2 D-ringami oraz klamry. Wszystko wykonane z odpornej na korozję stali nierdzewnej lub aluminium. Możliwość montażu uprzęży na dowolnej standardowej płycie nośnej. Jeden rozmiar pasuje do wszystkich typów sylwetki. Niezwykle prosty system regulacji. Przesuwając taśmę pasów ramiennych w dół lub w górę, można ją przystosować do rozmiarów od XS do XL z oznaczeniami połowy rozmiaru pomiędzy. Uprzęże sprzedawane jako gotowy zestaw przygotowany do nurkowania sprzedawany wraz ze skrzydłem, płytą nośną, nową wyściółką Backpack z 4 jednokilogramowymi kieszonkami trymującymi, dwoma wertykalnymi kieszeniami balastowymi (każda po 2,7kg) oraz cambands – pasami mocującymi pojedynczą butlę.

Dostępne są dwie wersje płyty (stal nierdzewna lub aluminium).

OMS
chat Komentarze (0)
Oceń
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
=