Wycofany ze sprzedaży - brak możliwości zamówienia Bestseller Dostawa gratis Promocja Obniżka!

Skrzydło TECLINE Donut 22 Special Edition Limited - Czerwony

1 339,20 zł

-10%

1 488,00 zł

Darmowa wysyłka

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia

Skrzydło TECLINE Donut 22 Special Edition Limited – Czerwony

UWAGA! Teraz znany i lubiany Donut 22 SE w nowej czerwonej odsłonie!

Znane i lubiane skrzydło Donut 22 Special Edition teraz w nowym czerwonym kolorze. Skrzydło TECLINE Donut 22 Special Edition to idealny worek do zestawu dwubutlowego 2 x 12l. Jest to doskonałe narzędzie zarówno dla nurków rekreacyjnych zaczynających przygodę z zestawem dwubutlowym, jak i dla nurków zaawansowanych. Wyporność worka wynosi 22kg (50 lbs).

Kształt nieregularnego koła pozwala na sprawne przetaczanie gazu w dowolnym kierunku oraz utrzymanie wybranej pozycji pod wodą. Większa szerokość worka oraz specjalna wkładka wszyta w obrysie worka umożliwiają boczne trzymanie twina podczas nurkowania z dodatkowymi butlami. Dodatkowo wkładka, która tworzy mały worek o dużej pojemności, powoduje zwiększenie pojemności bez zwiększenia obrysu worka. Szeroki pas w dolnej części worka pozwala na wykorzystanie dodatkowej pojemności, a tym samym na utrzymanie „wysokiej” pozycji na powierzchni wody.

Intuicyjne rozmieszenie tylnego zaworu umożliwia szybki i łatwy zrzut gazu. Centralne położenie węża inflatora z gniazdem pomiędzy butlami pozwala na zrzucanie gazu inflatorem bez konieczności silnego odchylania się w górę. W zestawie znajduje się dodatkowy krótszy wąż do inflatora, pozwalający na dobranie odpowiedniego rozmiaru do swoich potrzeb. Zwężający się od góry worek daje wręcz nieograniczone możliwości konfiguracji węzy i automatów, a także swobodny dostęp do zaworów! Położenie worka względem zestawu i płyty można ustalić wybierając jedną z dwóch par otworów na śruby mocujące worek na butlach.

8 dowodów na to, że Donut 22 Special Edition to idealny worek do zestawu 2 x 12l:

Mały rozmiar przy właściwej pojemności i prosta bezpieczna konstrukcja. Stabilne ułożenie pod wodą zarówno z samym twinem jak i z kilkoma butlami bocznymi. Opływowy kształt umożliwiający penetrację ciasnych przestrzeni. Wytrzymały materiał – odporny nie tylko na promieniowanie UV ale także na zaciski w jaskiniach czy wrakach. Pojemność wystarczająca żeby worek wraz z zestawem dwubutlowym i butlą boczną utrzymywał się na powierzchni, a po założeniu na nurka dawał mu wysoką pozycję nad wodą. Szybki zrzut gazu w każdej pozycji zarówno przy użyciu inflatora jak i tylnego zaworu („spłuczki”). Bezkolizyjne ułożenie węży niezależnie od rodzaju zastosowanych automatów i używanej konfiguracji. Bezpieczny i łatwy dostęp do zaworów zarówno pod wodą, jak i na powierzchni przy worku całkowicie napełnionym.

Worek Donut 22 SE został przetestowany przez doświadczonego nurka wrakowego oraz jaskiniowego. Testy przeprowadzone zostały w różnych warunkach m.in. w Bałtyku, jeziorach, kamieniołomach, jaskiniach Florydy , zalanych podziemiach i w… basenach z chlorowaną wodą. 200 nurkowań testowych, podczas których sprawdzono przede wszystkim wytrzymałość materiału oraz walory użytkowe, zakończono z wynikiem bardzo dobrym!

Opinie Skrzydło TECLINE Donut 22 Special Edition Limited - Czerwony

Ocena (5 z 5)

Profesjonalne, extra, super zajefajne skrzydło do nurkowań technicznych z twinsetem. Miałem możliwość nurkowania w nim(kolor czerwony) Super trzyma trym i pozycję, jeden z najlepszych produktów ostatnich miesięcy na polskim rynku w sprzedaży sprzętu nurkowego.

Ocena (5 z 5)

To skrzydło nurkuje samo, wystarczy mu nie przeszkadzać :)
No i poza oczywistymi zaletami Donuta 22 SE jest jeszcze czerwone:)
A tak na poważnie to jest to naprawdę rewelacyjne skrzydło. Zostało tak zaprojektowane, że wszystko znajduje się tam gdzie tego oczekujemy i gdzie powinno być. Spłuczkę nie trzeba szukać tylko wystarczy sięgnąć ręką do tyłu i już ją mamy :) Zwężenie worka w górnej części ułatwia dostęp do zaworów. Położenie inflatora ułatwia jego obsługę a i węże się ładnie w takim zestawi układają. Miałem okazję przed zakupem spróbować innych skrzydeł i Donut 22 SE moim zdaniem jest bezkonkurencyjny!!!

Ocena (5 z 5)

Kiedy Skrzydło TECLINE na plecy ubierzesz to zapewne dwie butle spokojnie pod wodę zabierzesz, sprawi że będziesz równo pod wodą falował byś z nim nurka nie żałował.
Czerwony przyjaciel umożliwia szybki i łatwy zrzut gazu, bez silnego w tył odchylania i zbędnego spinania.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Skrzydło TECLINE Donut 22 Special Edition Limited - Czerwony

Skrzydło TECLINE Donut 22 Special Edition Limited - Czerwony

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)