Bestseller

TECHNISUB Look + Mach Dry

165,00 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

TECHNISUB Look + Mach Dry - zestaw maska i fajka 

Look od samego początku jest bardzo udaną maską. Jej sukces rynkowy jest powtarzany sezon za sezonem, plasując ją z roku na rok wśród najlepiej sprzedawanych masek na świecie. Fartuch maski wykonywany jest tylko z najlepszego dostępnego na rynku silikonu (LSR), zapewniającego maksymalną przezroczystość i najlepszą odporność na promieniowanie UV. Klamry obracane o 360°, optymalne rozwiązanie dla prawidłowego rozmieszczenia paska maski. Tą maskę można rozłożyć rękami, bez konieczności użycia narzędzi, co jest bardzo użyteczne, jeśli chce się w masce wymienić szkła na korekcyjne.Fajka MACH DRY to tradycyjna fajka z free topem (osłonka przed falami), o prostej budowie z wygodnym silikonowym ustnikiem.

Polecamy

Opinie TECHNISUB Look + Mach Dry

Ocena (5 z 5)

Chyba każdy nurek, który ma jakieś doświadczenie, słyszał o tej masce. Kultowy model, nie bez powodu mówi się, że jest to jedna z najlepszych masek na rynku. Świetnie wykonana maska, nie ma z nią żadnych problemów. Ma małą objętość, co znacznie ułatwia korzystanie z niej. Świetnie przylega do twarzy i prawie nigdy nie przecieka (zdarzyło sie tylko kilka razy, ale było to na tyle małe ilości wody, że nawet nie przeszkadzały w nurkowaniu). Pomimo tego, że większość mowszych modeli ma większe szkła, które sa montowane w celu poprawy widoczności, pływając w tej masce widać wystarczająco dużo, mniej niż w "nowych" modelach masek, ale wcale to nie przeszkadza podczas nurkowania.
a co do fajki... zwykła fajka, żadnej rewelacji, ale do sporadycznego użycia w zupełnosci wystarcza.

Ocena (5 z 5)

Maska Look służy mi nieprzerwanie od 1994 roku - to bardzo udana konstrukcja o małych gabarytach (ułatwia przedmuchiwanie wody) przez 17 lat intensywnego wykorzystywania nic się z nią nie stało. Wzorowa konstrukcja, wzorowe wykonanie, wzorowa wytrzymałość - nic dodać nic ująć

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

TECHNISUB Look + Mach Dry

TECHNISUB Look + Mach Dry

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)