• -10%
Scubapro 2. Stopień A700
  • Scubapro 2. Stopień A700
  • Scubapro 2. Stopień A700

Scubapro 2. Stopień A700

Oceń
2 200,00 zł
1 980,00 zł
Dostawa gratis
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność PayU / DotPay / Tpay / Przelew na konto
Inpost Kurierza darmo
Inpost Paczkomaty 24za darmo
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Za pobraniem
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Wybierz wariant
Ilość
Jesteśmy pewni jakości sprzętu, który sprzedajemy i dlatego w naszym sklepie możesz zwrócić towara aż przez 30 dni od zakupu bez podania przyczyny! U nas kupujesz bezpiecznie!
(Towar nie może być używany)
Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszego sprzętu w najbardziej atrakcyjnych cenach. Dlatego oferujemy gwarancję najniższej ceny. Jeśli znajdziesz taki sam towar w dowolnym sklepie w Polsce i prześlesz nam do niego link, zwrócimy Ci różnicę w cenie zakupu. U nas kupujesz bezpiecznie!
Każde zamówienie w koszyku, którego wartość przekracza 299 zł wyślemy do Ciebie zupełnie bezpłatnie. Kupuj już dziś.
(Dotyczy towarów wysyłanych na terenie Polski)

Kupując ten produkt masz zapewniony transport GRATIS!BŁYSZCZĄCY BRYLANT W KOLEKCJI AUTOMATÓW SCUBAPRO!Obudowa wykonana z polerowanego chromu doskonale zgrywa się z każdym I stopniem Scubapro pod każdym względem.

Całkowita konstrukcja automatu wykonana z metalu przy zastosowaniu najnowszej technologii. Precyzyjne ręczne wykonanie gwarantuje wieloletnie użytkowanie. W pełni metalowa obudowa i komponenty gwarantuje doskonałą wymianę termiczną i redukuje do minimum ryzyko zamarzania w zimnych wodach. Charakteryzuje się wyjątkową wydajnością oddechową na każdej głębokości, przy każdej temperaturze i położeniu - tylko 0,49 J/l - niespotykana wartość dotychczas. Jego zwarta budowa gwarantuje komfort i niewielki ciężar. Odciążony zawór zmniejsza opory oddechowe do minimum, co umożliwia lekkie i naturalne oddychanie. W automacie można płynnie regulować opory wdechu co umozliwia osobiste ustawienie komfortu oddechowego. Membrana wylotowa z optymalnym przepływem powietrza pozwala na łagodny odpływ powietrza, minimalizuje opory wydechowe.

NAJDOSKONALSZY 2. STOPIEŃ SCUBAPRO!!!

SCUBAPRO
chat Komentarze (0)
Oceń