• -10%
Scubapro 2. Stopień S600
  • Scubapro 2. Stopień S600

Scubapro 2. Stopień S600

Oceń
1 625,00 zł
1 462,50 zł
Dostawa gratis
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność PayU / DotPay / Tpay / Przelew na konto
Inpost Kurierza darmo
Inpost Paczkomaty 24za darmo
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Za pobraniem
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Wybierz wariant
Ilość
Jesteśmy pewni jakości sprzętu, który sprzedajemy i dlatego w naszym sklepie możesz zwrócić towara aż przez 30 dni od zakupu bez podania przyczyny! U nas kupujesz bezpiecznie!
(Towar nie może być używany)
Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszego sprzętu w najbardziej atrakcyjnych cenach. Dlatego oferujemy gwarancję najniższej ceny. Jeśli znajdziesz taki sam towar w dowolnym sklepie w Polsce i prześlesz nam do niego link, zwrócimy Ci różnicę w cenie zakupu. U nas kupujesz bezpiecznie!
Każde zamówienie w koszyku, którego wartość przekracza 299 zł wyślemy do Ciebie zupełnie bezpłatnie. Kupuj już dziś.
(Dotyczy towarów wysyłanych na terenie Polski)

Kupując ten produkt masz zapewniony transport GRATIS!2-STOPIEŃ Scubapro S600

Najlepiej sprzedający się odciążony 2.Stopień o najwyższych parametrach wydajności zawierający wiele opatentowanych rozwiązań. Z tym 2.Stopniem można zoptymalizować przeżycia nurkowe ponieważ S600 praktycznie eliminuje opory oddechowe. W 2006 roku tę już doskonałą konstrukcję zoptymalizowano dzięki technicznym poprawką i zmniejszeniu koniecznych nakładów serwisowych.

TECHNIKA & WYDAJNOŚĆ  Odciążony przepływowy zawór: Wzrost bezpieczeństwa i relaksu podczas każdego nurkowania. Dopływ powietrza jest łatwy i natychmiastowy, niezależny od ciśnienia w butli, przebiega w sposób kontrolowany i naturalny.

ŚRODOWISKO PRACY & REGULACJA Dla ekstremalnych warunków i wpływów środowiska:Połączenie ekstremalnie wysokiej wydajności z precyzyjnie wykonanymi, lekkimi, odpornymi na zimno elementami konstrukcji, gwarantuje wysoką odporność na korozję i doskonałe parametry wydajności w zimnej wodzie.

Możliwość ciągłej, indywidualnej regulacji oporów wdechu: Dokładne, szybkie dopa-sowanie oporów wdechu do konkretnej sytuacji nurkowej i indywidualnych potrzeb.

SCUBAPRO
chat Komentarze (0)
Oceń