• Wyprzedaż!
Produkt niedostępny do zamówienia
IANTD Nitrox Diver
  • IANTD Nitrox Diver

IANTD Nitrox Diver

450,00 zł
Dostawa gratis
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność PayU / DotPay / Tpay / Przelew na konto
Inpost Kurierza darmo
Inpost Paczkomaty 24za darmo
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Za pobraniem
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Wybierz wariant
Ilość
Jesteśmy pewni jakości sprzętu, który sprzedajemy i dlatego w naszym sklepie możesz zwrócić towara aż przez 30 dni od zakupu bez podania przyczyny! U nas kupujesz bezpiecznie!
(Towar nie może być używany)
Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszego sprzętu w najbardziej atrakcyjnych cenach. Dlatego oferujemy gwarancję najniższej ceny. Jeśli znajdziesz taki sam towar w dowolnym sklepie w Polsce i prześlesz nam do niego link, zwrócimy Ci różnicę w cenie zakupu. U nas kupujesz bezpiecznie!
Każde zamówienie w koszyku, którego wartość przekracza 299 zł wyślemy do Ciebie zupełnie bezpłatnie. Kupuj już dziś.
(Dotyczy towarów wysyłanych na terenie Polski)
Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia.
KURS SPECJALISTYCZNY SSI NURKOWANIE Z NITROKSEM

„Czy marzyłeś kiedykolwiek o dłuższych limitach bezdekompresyjnych, aby móc zrobić więcej zdjęć albo dokładnie obejrzeć wrak? Czy myślałeś kiedykolwiek, że chciałbyś czuć się bezpieczniej podczas nurkowania i nie obawiać się potencjalnego ryzyka wystąpienia choroby dekompresyjnej? W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest Nitroks. Dzięki zredukowanej zawartości procentowej azotu we wdychanym gazie, Twój organizm będzie wykonywał mniej pracy, a czasy odsycania ulegną skróceniu.

W trakcie Kursu Specjalistycznego „ENRICHED AIR NITROX” poznasz wszystkie zasady planowania nurkowań z nitroksem, bezpiecznego stosowania nitroksu oraz dowiesz się czy twój sprzęt do nurkowania jest gotowy na Nitroks :)

Najważniejszym elementem całego programu jest analiza składu gazu w Twojej butli przed każdym nurkowaniem. "Nitrox for free“ (nitroks za darmo) to slogan, który można zobaczyć w wielu resortach nurkowych. Oznacza to, ze nie musisz ponosić dodatkowej opłaty za nitroks, jednak wszyscy organizatorzy nurkowań zażądają okazania ważnego certyfikatu na nitroks zanim będziesz mógł zanurkować. Kurs ten jest idealną specjalnością „zimową”, którą warto zrobić przed urlopem nurkowym. Dzięki temu będziesz od razu mógł nurkować i czerpać korzyści z zalet jakie daje nurkowanie z nitroksem.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ENRICHED AIR NITROX możesz zakupić podręcznik lub DVD zanim zapiszesz się na kurs. Zakres tematyczny KURSU SPECJALISTYCZNEGO ENRICHED AIR NITROX :

  • Wprowadzenie do nitroksu
  • Historia nurkowań nitroksowych
  • Nitroks, organizm nurka i środowisko podwodne
  • Pełny system nurkowy (sprzęt do nurkowania) i nitroks
  • Planowanie nurkowań nitroksowych

Kurs specjalistyczny „ENRICHED AIR NITROX” można połączyć z innymi specjalnościami! ”Nurkowanie na wrakach (WRECK DIVING) czy też „Nurkowanie głębokie” (DEEP DIVING) mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Istnieje ogromna ilość możliwości!

chat Komentarze (1)
Oceń