• Wyprzedaż!
Produkt niedostępny do zamówienia
MARES Icon HD
  • MARES Icon HD
  • MARES Icon HD

MARES Icon HD

3 999,00 zł
Dostawa gratis
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność PayU / DotPay / Tpay / Przelew na konto
Inpost Kurierza darmo
Inpost Paczkomaty 24za darmo
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Za pobraniem
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
OPCJE
Wybierz wariant
Ilość
Jesteśmy pewni jakości sprzętu, który sprzedajemy i dlatego w naszym sklepie możesz zwrócić towara aż przez 30 dni od zakupu bez podania przyczyny! U nas kupujesz bezpiecznie!
(Towar nie może być używany)
Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszego sprzętu w najbardziej atrakcyjnych cenach. Dlatego oferujemy gwarancję najniższej ceny. Jeśli znajdziesz taki sam towar w dowolnym sklepie w Polsce i prześlesz nam do niego link, zwrócimy Ci różnicę w cenie zakupu. U nas kupujesz bezpiecznie!
Każde zamówienie w koszyku, którego wartość przekracza 299 zł wyślemy do Ciebie zupełnie bezpłatnie. Kupuj już dziś.
(Dotyczy towarów wysyłanych na terenie Polski)
Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia.

MARES Icon HDNiesamowite kolory, najwyższa jakość nurkowań

Ostatnim rezultatem prac Maresa nad komputerem nurkowym jest ICON HD. Wyposażony w intuicyjny, prosty dla użytkownika cztero przyciskowy interfejs, pozwala on w łatwy sposób dotrzeć do potrzebnych funkcji. Jednocześnie istnieje możliwość rozwijania tego komputera poprzez ściąganie z sieci upgradów softwaru.

Komputer ten jest w pełni zintegrowanym systemem informacyjnym dla płetwonurka, posiada oprócz odczytu danych dotyczących nurkowania, również kompas z możliwością ustawiania azymutów oraz korekcją obranego kursu, możliwość korzystania z map miejsc nurkowych oraz wczytania do pamięci plików ze zdjęciami. Eliminuje również potrzebę posiadania urządzeń peryferyjnych, ponieważ wewnętrzny interfejs umożliwia łączenie z notebookiem lub komputerem  PC poprzez kabel USB. Zainstalowany w komputerze wymienny akumulator pozwala przy pełnym naładowaniu na wykonanie sześciu godzin nurkowań, a jego żywotność obliczana jest na trzy tysiące godzin nurkowań. W zależności od potrzeb i warunków można go ładować zarówno w sieci, jak i z komputera PC lub notebooka.

  • Nitrox;

  • Pamięć ponad 100h;

  • Kolorowy wyświetlacz LCD;

  • Możliwość ładowania w każdym miejscu;

  • Możliwość aktualizacji systemu, zintegrowany interfejs.

 

Wprowadzony do sprzedaży komputer Icon HD jest wyposażony w kolorowy, interaktywny wyświetlacz TFT. Technologia stosowana na powierzchni zostałą sprowadzona przez Maresa pod wodę. Wprowadzony wewnętrzny interfejs oraz kompas uprości i ułatwi korzystanie z tego najnowszego produktu.

MARES
Typ wyświetlacza
Kolorowy
Język menu
polski
Algorytm
RGBM
Podświetlenie
Tak
Obsługa nadajnika
Tak
Interfejs w zestawie
Tak
Nadajnik w zestawie
Nie
Wielkość
Duży
chat Komentarze (7)
Oceń