Bestseller Promocja Obniżka!

SCUBAPRO Czujnik pracy serca do Meridiana

415,80 zł

-10%

462,00 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

SCUBAPRO Czujnik pracy serca do Meridiana

Jeszcze bezpieczniejsze nurkowanie? Tak, to już możliwe!

Czujnik pracy serca powstał przy współpracy z POLAR – wiodącą firmą na rynku w produkcji urządzeń do pomiaru pulsu. Czujnik bazuje na zaawansowanej technologii, która umożliwia uwzględnienie pracy serca w obliczeniach dekompresyjnych podczas nurkowania. Dzięki temu urządzenie zwiększa bezpieczeństwo zarówno podczas nurkowań dekompresyjnych, jak i bezdekompresyjnych.

Czujnik pracy serca POLAR dedykowany jest do komputera SCUBAPRO Meridian. Urządzenie posiada elastyczny pasek, który mocuje się na klatkę piersiową, bezpośrednio na gołą skórę. Czujnik powinien być umiejscowiony w okolicy serca, tak aby poprawnie odczytywał jego puls. Za pomocą pomiaru pulsu można perfekcyjnie kontrolować stopień zrelaksowania. Wysoka częstotliwość pulsu wskazuje na duże zużycie tlenu, co powoduje skrócenie nurkowania.

SCUBAPRO Czujnik pracy serca do Meridiana

Dlaczego warto obserwować pracę serca podczas nurkowania?

Puls jest ważnym czynnikiem określającym zmęczenie. Wielu sportowców od dawna korzysta z produktów umożliwiających optymalizację treningu oraz jego analizę. Dlatego zdecydowano o wykorzystaniu tej techniki również w sporcie nurkowym. Czujnik pomiaru pulsu umożliwia monitoring pracy serca pod wodą, poprawiając bezpieczeństwo nurkowania. Obserwacja pulsu umożliwia oszacowanie obciążenia organizmu oraz automatyczną reakcję w przypadku zwiększenia tego obciążenia. Dzięki temu mierząc puls można w celowy sposób trenować kondycję. Wysiłek na większych głębokościach powoduje przyspieszenie krwiobiegu, a co za tym idzie także większe nasycenie azotem. Pomiar pulsu może być zastosowany w celu dokładniejszych obliczeń parametrów dekompresji. Dzięki czujnikowi komputery z rodziny Galileo oraz Meridian wskazują nie tylko głębokość, czasy zerowe i parametry dekompresji, ale także monitorują pracę serca. Od teraz nurkowanie staje się o krok bezpieczniejsze!

Opinie SCUBAPRO Czujnik pracy serca do Meridiana

Napisz opinię

SCUBAPRO Czujnik pracy serca do Meridiana

SCUBAPRO Czujnik pracy serca do Meridiana

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)