Bestseller

Ratownictwo Nurkowe

87,00 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Nurkuj bezpiecznie – pomagaj innym!

Marcin Dąbrowski, od ponad 10 lat w stopniu instruktora, obecnie instruktor płetwonurkowania KDP/CMAS ***, biegły sądowy z zakresu płetwonurkowania, prezes K.N.S. „Monodon”. Od kilku lat bierze udział w centralnych szkoleniach na stopień M1 i M2. Czynnie związany z uprawianiem i propagowaniem sportów wodnych w Polsce. Posiada m.in. uprawnienia instruktora ratownictwa WOPR. Każdą swoją wolną chwilę spędza nad wodą, nurkując w różnych akwenach w kraju i na świecie. Publikacja zawiera całościowe podejście do tematu ratownictwa nurkowego, od rozpoczęcia nurkowania, po jego koniec. Daje ona nurkowi dużą ilość wiedzy niezbędnej w razie wystąpienia sytuacji awaryjnej w trakcie nurkowania. Jest to pierwsza tak bogato ilustrowana (ponad 200 zdjęć i 30 rysunków) pozycja o tej tematyce w języku polskim.160 stron, miękka oprawa, papier kredowy, bogato ilustrowana.

Opinie Ratownictwo Nurkowe

Ocena (5 z 5)

Idealna lektura przed kursem pierwszej pomocy. Przygotuje nas na większość wypadków pod wodą

Ocena (5 z 5)

W sumie chyba nie ma ważniejszych informacji w nurkowaniu niż te o ratownictwie. Myślę ze taka książkę powinien przeczytać każdy i ten po pierwszym stopniu i nurkujący 20 lat. Jest napisana prostym i zrozumiałym językiem

Ocena (4 z 5)

Choć wole inną pozycje na temat ratownictwa nurkowego to muszę przyznać że ta tez jest całkiem niezła.Wiadomo, nurkowanie nie należy do najbezpieczniejszych sportów,dlatego myślę że każdy nurek obowiązkowo powinien przeczytać jakaś pozycje na temat ratownictwa nurkowego. Ta jest napisana prostym, zrozumiałym dla każdego językiem wiec myślę że wielu przypadnie do gustu.

Ocena (5 z 5)

Zawsze pod wodą może wydarzyć się jakiśwypadek - jest to wpisane w ten sport. Książka pomaga zaradzić wielu takim sytuacjom

Ocena (5 z 5)

Bardzo dobrze napisana pozycja. Szacun dla autora za podejście do tematu. Szkoda, że tak mało nurków ją zna

Ocena (5 z 5)

Świetna lektura. Dobrej praktyki i znajomości zasad ratownictwa nigdy zbyt wiele. Obowiązkowa pozycja w każdej bibliotece, zarówno początkującego jak i zaawansowanego nurka.
Polecam Wszystkim
Alex
Aleksander Śmigielski

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Ratownictwo Nurkowe

Ratownictwo Nurkowe

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)