ATOMIC AQUATICS B2
 • ATOMIC AQUATICS B2

ATOMIC AQUATICS B2

2 995,00 zł
Dostawa gratis
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność PayU / DotPay / Tpay / Przelew na konto
Inpost Kurierza darmo
Inpost Paczkomaty 24za darmo
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Za pobraniem
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Wybierz wariant
Ilość
Jesteśmy pewni jakości sprzętu, który sprzedajemy i dlatego w naszym sklepie możesz zwrócić towara aż przez 30 dni od zakupu bez podania przyczyny! U nas kupujesz bezpiecznie!
(Towar nie może być używany)
Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszego sprzętu w najbardziej atrakcyjnych cenach. Dlatego oferujemy gwarancję najniższej ceny. Jeśli znajdziesz taki sam towar w dowolnym sklepie w Polsce i prześlesz nam do niego link, zwrócimy Ci różnicę w cenie zakupu. U nas kupujesz bezpiecznie!
Każde zamówienie w koszyku, którego wartość przekracza 299 zł wyślemy do Ciebie zupełnie bezpłatnie. Kupuj już dziś.
(Dotyczy towarów wysyłanych na terenie Polski)

ATOMIC AQUATICS B2 - automat oddechowy

Jedne z najlepszych automatów oddechowych na świecie! Bezkonkurencyjna jakość!

Zaprojektowany jako najbardziej komfortowy 2. stopień na świecie, B2 jest następcą znanego automatu ATOMIC B1. B1 otrzymał więcej pochwał i przychylnych opinii w prasie branżowej oraz niezależnych testach niż jakikolwiek inny automat w historii nurkowania (zarówno za działanie jak i funkcjonalność). B2 prezentuje identyczny design oraz działanie jak T1, największą różnicą jest zastosowanie tytanu. B2 to jedyny na rynku drugi stopień w całości wykonany z tytanu oraz 1. stopień z chromowanego mosiądzu i nierdzewnej stali 316. Waga 2. stopnia jest tak niewielka, że podczas użytkowania prawie się go nie czuje.

Najważniejsze zalety:

 • Wysoki standard oddychania: duży wydatek (zminimalizowany wysiłek przy oddychaniu na głębokości oraz duża ilość dostarczanego czynnika oddechowego) pozwala na naturalne i komfortowe oddychanie.
 • Nitrox: automat jest fabryczne przystosowany do użycia z nitroxem o zawartości do 40% tlenu.
 • Wygląd 1. stopnia: obrotowa głowica z 5-cioma portami i konstrukcją tłoka typu Jet Seat
 • Tytanowa konstrukcja 2. stopnia: jedyny na rynku drugi stopień w całości wykonany z tytanu co zapobiega korozji oraz przeciążeniu szczęki (mała waga).
 • Odporna na uszkodzenia obudowa 2. stopnia: dostępna w kolorze czarnym.
 • Wyjątkowo komfortowy obrotowy wąż do 2. stopnia: jedyny taki drugi stopień (obrotowy wąż) - umożliwiający stosowanie bez względu na położenie puszki. Głowica umożliwia dostosowanie się automatu do najmniejszego ruchu - w celu zwiększenia komfortu oddychania. Polerowana nierdzewna stal 316.
 • Kryza chroniąca grzybek 2. stopnia: wyłączny patent firmy Atomic chroni drugi stopień, wydłużając żywotność grzybka 2. stopnia, eliminujący irytujące nieszczelności i eliminujący zużycie eksploatacyjne.
 • AFC (automatyczna kontrola przepływu - ang. Automatic Flow Control) - patent firmy Atomic - automatycznie dopasowujący przepływ mieszaniny oddechowej do głębokości, w celu utrzymania komfortu oddychania.
 • Komfortowy podwójny silikonowy ustnik: z niezwykle miękkiej i elastycznej gumy silikonowej (odpornej na przegryzienie).
 • Serwis automatu: co 2 lata/300 nurkowań: materiały oraz technologie zastosowane w produkcji automatu pozwalają wydłużyć czas użytkowania (do przeglądu) automatu do 2 lat.
chat Komentarze (3)
Oceń