Bestseller Dostawa gratis

ATOMIC AQUATICS B2

2 760,00 zł

Darmowa wysyłka

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
 • ✔  30 dni na zwrot towaru
 • ✔  Gwarancja najniższej ceny
 • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

ATOMIC AQUATICS B2 - automat oddechowy

Jedne z najlepszych automatów oddechowych na świecie! Bezkonkurencyjna jakość!

Zaprojektowany jako najbardziej komfortowy 2. stopień na świecie, B2 jest następcą znanego automatu ATOMIC B1. B1 otrzymał więcej pochwał i przychylnych opinii w prasie branżowej oraz niezależnych testach niż jakikolwiek inny automat w historii nurkowania (zarówno za działanie jak i funkcjonalność). B2 prezentuje identyczny design oraz działanie jak T1, największą różnicą jest zastosowanie tytanu. B2 to jedyny na rynku drugi stopień w całości wykonany z tytanu oraz 1. stopień z chromowanego mosiądzu i nierdzewnej stali 316. Waga 2. stopnia jest tak niewielka, że podczas użytkowania prawie się go nie czuje.

Najważniejsze zalety:

 • Wysoki standard oddychania: duży wydatek (zminimalizowany wysiłek przy oddychaniu na głębokości oraz duża ilość dostarczanego czynnika oddechowego) pozwala na naturalne i komfortowe oddychanie.
 • Nitrox: automat jest fabryczne przystosowany do użycia z nitroxem o zawartości do 40% tlenu.
 • Wygląd 1. stopnia: obrotowa głowica z 5-cioma portami i konstrukcją tłoka typu Jet Seat
 • Tytanowa konstrukcja 2. stopnia: jedyny na rynku drugi stopień w całości wykonany z tytanu co zapobiega korozji oraz przeciążeniu szczęki (mała waga).
 • Odporna na uszkodzenia obudowa 2. stopnia: dostępna w kolorze czarnym.
 • Wyjątkowo komfortowy obrotowy wąż do 2. stopnia: jedyny taki drugi stopień (obrotowy wąż) - umożliwiający stosowanie bez względu na położenie puszki. Głowica umożliwia dostosowanie się automatu do najmniejszego ruchu - w celu zwiększenia komfortu oddychania. Polerowana nierdzewna stal 316.
 • Kryza chroniąca grzybek 2. stopnia: wyłączny patent firmy Atomic chroni drugi stopień, wydłużając żywotność grzybka 2. stopnia, eliminujący irytujące nieszczelności i eliminujący zużycie eksploatacyjne.
 • AFC (automatyczna kontrola przepływu - ang. Automatic Flow Control) - patent firmy Atomic - automatycznie dopasowujący przepływ mieszaniny oddechowej do głębokości, w celu utrzymania komfortu oddychania.
 • Komfortowy podwójny silikonowy ustnik: z niezwykle miękkiej i elastycznej gumy silikonowej (odpornej na przegryzienie).
 • Serwis automatu: co 2 lata/300 nurkowań: materiały oraz technologie zastosowane w produkcji automatu pozwalają wydłużyć czas użytkowania (do przeglądu) automatu do 2 lat.

Opinie ATOMIC AQUATICS B2

Ocena (5 z 5)

Automat posiada bardzo dobre parametry techniczne. Bardzo trafnym rozwiązaniem konstrukcyjnym jest tu zastosowanie tytanu, który zmniejsza wagę całego automatu

Ocena (5 z 5)

Świetny automat - jak wszystkie od Atomica - doskonale sprawdzi się w zimnej wodzie

Ocena (5 z 5)

Bardzo dobry technicznie sprzęt. Zastpsowanie tytanu poprawia jego wytrzymałość lecz ogranicza równieżzastosowanie nitroksu ( podobno wchodzi w reakcje)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

ATOMIC AQUATICS B2

ATOMIC AQUATICS B2

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)