Bestseller Dostawa gratis

ATOMIC AQUATICS Z3

2 285,00 zł

Darmowa wysyłka

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

ATOMIC AQUATICS Z3 – automat oddechowy

Najbardziej ekonomiczny i kompaktowy automat oddechowy na świecie

ATOMIC AQUATICS Z3 to ekonomiczny i kompaktowy automat oddechowy wykonany z wysokiej jakości materiałów. Model ten powstał na bazie popularnych modeli B1, T1 i posiada te same zalety co jego poprzednicy. Drugi stopień Z3 zawiera tylko tytanowe komponenty, jakie można znaleźć także w automatach T3 i B2, co znajduje swoje odzwierciedlenie w niewielkiej masie i trwałości.

Tłokowy pierwszy stopień jest kompletnie odizolowany od wody, co zwiększa jego odporność na zamarzanie oraz chroni przed zanieczyszczeniami. Kompaktowa konstrukcja posiada niskociśnieniowy zawór 7-portowy i wyjątkowy tłok „Jet Seat”. System tego typu gwarantuje łatwość wdychania nawet na dużych głębokościach oraz odpowiednie tempo oddychania z naturalną i komfortową dostawą mieszanki oddechowej. Ponadto, automat Z3 jest fabrycznie przystosowany do użycia go z nitroxem do 40%.

Pierwszy stopień Z3 wykonany został z chromowanego mosiądzu oraz stali nierdzewnej. Do budowy drugiego stopnia Z3 użyto zaś mosiądzu pokrytego cyrkonem - materiałem, który jest 3-4 razy bardziej odporny na rdzę. Inne elementy takie jak dźwignia oraz sprężyna 2. stopnia wykonane są z tytanu.

Specyfikacja:

1. stopień Z3: 2 porty HP i 7 portów LP Nitrox do 40% Zrównoważona konstrukcja tłokowa Średnie ciśnienie: 8,6-10 bar 2. stopień Z3: Zrównoważony przepływ liniowy Tytanowa dźwignia Wąż o długości 81 cm Maksymalne ciśnienie: 300 bar Waga całego zestawu – 1. i 2. stopień: 894 g

Opinie ATOMIC AQUATICS Z3

Napisz opinię

ATOMIC AQUATICS Z3

ATOMIC AQUATICS Z3

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)