Bestseller Dostawa gratis

ATOMIC AQUATICS ST1

3 665,00 zł

Darmowa wysyłka

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
 • ✔  30 dni na zwrot towaru
 • ✔  Gwarancja najniższej ceny
 • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

ATOMIC AQUATICS ST1 - automat oddechowy

Proekologiczny automat wykonany ze stali nierdzewnej

ATOMIC AQUATICS po raz kolejny stworzył pierwszy na rynku produkt do nurkowania wykonany ze stali nierdzewnej. Pierwszy stopnień automatu ST1 jest doskonale wytoczony ze specjalnej stali nierdzewnej typu 316, która jest dwa razy mocniejsza od mosiądzu i jest tak samo odporna na korozję jak tytan. Wielu ekspertów ochrony środowiska kwalifikuje stal nierdzewną jako "zielony" metal przyszłości. Stal nierdzewna nie wymaga żadnych dodatkowych procesów ochronnych, jak chromowania czy niklowania, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Stal nierdzewna podlega 100% recyklingowi. Drugi stopień zawiera tylko tytanowe komponenty, jakie można znaleźć w modelach T2 i B1.

Najważniejsze zalety:

 • Pierwszy stopnień wykonany ze stali nierdzewnej typu 316, o dwa razy większej trwałości niż mosiądz i odporności na korozję zbliżonej do tytanu.
 • Kompaktowy pierwszy stopnień posiada niskociśnieniowy zawór 5-portowy i wyjątkowy tłok "Jet Seat".
 • Wyjątkowo wydajny system oddychania: łatwość wdychania nawet na dużych głębokościach i odpowiednie tempo oddychania z naturalną i komfortową dostawą mieszanki oddechowej.
 • Tytanowa konstrukcja całego drugiego stopnia: jedyny na rynku drugi stopień zbudowany tylko z komponentów tytanowych - lekkich i odpornych na korozję.
 • Opatentowany i dostępny wyłącznie w produktach ATOMIC AQUATICS, wąż do drugiego stopnia z łącznikiem "Comfort Swivel". Jedyny wąż tego typu, który umożliwia jednokierunkowy przepływ, bez strat wydajności. Kulowy łącznik kątowy "Comfort Swivel", wykonany ze stali nierdzewnej typu 316, wygina się przegubowo przy najlżejszym ruchu, eliminując możliwość zaplatania węża i wyszarpnięcia drugiego stopnia z ust.
 • Opatentowane i dostępne wyłącznie w produktach ATOMIC AQUATICS, gniazdo grzybka wyraźnie przedłuża trwałość drugiego stopnia, eliminując uciążliwe przecieki i utratę wydajności.
 • Opatentowany i dostępny wyłącznie w produktach ATOMIC AQUATICS, system AFC ("Automatic Flow Control") automatycznie dostosowuje przepływ gazu oddechowego na różnych głębokościach, zapewniając komfortowe, stabilne oddychanie.
 • Komfortowy ustnik, wykonany z podwójnego silikonu, jest wyjątkowo miękki i elastyczny, odporny na rozerwania i przegryzienia. Gotowy do użycia z mieszanką gazów oddechowych do 40% Nitrox.
 • Przegląd co 2 lata/300 nurkowań.

Opinie ATOMIC AQUATICS ST1

Ocena (5 z 5)

Pomimi dziwnej mody jaden z najlepszych automatów na "A"

Ocena (5 z 5)

Wytrzymały i wysoce odporny na działanie soli morskiej. Założycielami tej firmy są podobno Panowie ze Scuba Pro, więc jakość gwarantowana. Jedynym problemem może być serwis. Mimo to Polecam !!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

ATOMIC AQUATICS ST1

ATOMIC AQUATICS ST1

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)