ATOMIC AQUATICS ST1
  • ATOMIC AQUATICS ST1

ATOMIC AQUATICS ST1

3 995,00 zł
Dostawa gratis
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność PayU / DotPay / Tpay / Przelew na konto
Inpost Kurierza darmo
Inpost Paczkomaty 24za darmo
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Za pobraniem
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Wybierz wariant
Ilość
Jesteśmy pewni jakości sprzętu, który sprzedajemy i dlatego w naszym sklepie możesz zwrócić towara aż przez 30 dni od zakupu bez podania przyczyny! U nas kupujesz bezpiecznie!
(Towar nie może być używany)
Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszego sprzętu w najbardziej atrakcyjnych cenach. Dlatego oferujemy gwarancję najniższej ceny. Jeśli znajdziesz taki sam towar w dowolnym sklepie w Polsce i prześlesz nam do niego link, zwrócimy Ci różnicę w cenie zakupu. U nas kupujesz bezpiecznie!
Każde zamówienie w koszyku, którego wartość przekracza 299 zł wyślemy do Ciebie zupełnie bezpłatnie. Kupuj już dziś.
(Dotyczy towarów wysyłanych na terenie Polski)

ATOMIC AQUATICS ST1 - automat oddechowy

Proekologiczny automat wykonany ze stali nierdzewnej

ATOMIC AQUATICS po raz kolejny stworzył pierwszy na rynku produkt do nurkowania wykonany ze stali nierdzewnej. Pierwszy stopnień automatu ST1 jest doskonale wytoczony ze specjalnej stali nierdzewnej typu 316, która jest dwa razy mocniejsza od mosiądzu i jest tak samo odporna na korozję jak tytan. Wielu ekspertów ochrony środowiska kwalifikuje stal nierdzewną jako "zielony" metal przyszłości. Stal nierdzewna nie wymaga żadnych dodatkowych procesów ochronnych, jak chromowania czy niklowania, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Stal nierdzewna podlega 100% recyklingowi. Drugi stopień zawiera tylko tytanowe komponenty, jakie można znaleźć w modelach T2 i B1.

Najważniejsze zalety:

  • Pierwszy stopnień wykonany ze stali nierdzewnej typu 316, o dwa razy większej trwałości niż mosiądz i odporności na korozję zbliżonej do tytanu.
  • Kompaktowy pierwszy stopnień posiada niskociśnieniowy zawór 5-portowy i wyjątkowy tłok "Jet Seat".
  • Wyjątkowo wydajny system oddychania: łatwość wdychania nawet na dużych głębokościach i odpowiednie tempo oddychania z naturalną i komfortową dostawą mieszanki oddechowej.
  • Tytanowa konstrukcja całego drugiego stopnia: jedyny na rynku drugi stopień zbudowany tylko z komponentów tytanowych - lekkich i odpornych na korozję.
  • Opatentowany i dostępny wyłącznie w produktach ATOMIC AQUATICS, wąż do drugiego stopnia z łącznikiem "Comfort Swivel". Jedyny wąż tego typu, który umożliwia jednokierunkowy przepływ, bez strat wydajności. Kulowy łącznik kątowy "Comfort Swivel", wykonany ze stali nierdzewnej typu 316, wygina się przegubowo przy najlżejszym ruchu, eliminując możliwość zaplatania węża i wyszarpnięcia drugiego stopnia z ust.
  • Opatentowane i dostępne wyłącznie w produktach ATOMIC AQUATICS, gniazdo grzybka wyraźnie przedłuża trwałość drugiego stopnia, eliminując uciążliwe przecieki i utratę wydajności.
  • Opatentowany i dostępny wyłącznie w produktach ATOMIC AQUATICS, system AFC ("Automatic Flow Control") automatycznie dostosowuje przepływ gazu oddechowego na różnych głębokościach, zapewniając komfortowe, stabilne oddychanie.
  • Komfortowy ustnik, wykonany z podwójnego silikonu, jest wyjątkowo miękki i elastyczny, odporny na rozerwania i przegryzienia. Gotowy do użycia z mieszanką gazów oddechowych do 40% Nitrox.
  • Przegląd co 2 lata/300 nurkowań.
chat Komentarze (2)
Oceń