Bestseller Dostawa gratis

ATOMIC AQUATICS M1

2 590,00 zł

Darmowa wysyłka

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
 • ✔  30 dni na zwrot towaru
 • ✔  Gwarancja najniższej ceny
 • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

ATOMIC AQUATICS M1 - automat oddechowy

Jeden z najlepszych automatów oddechowych na świecie! Bezkonkurencyjna jakość!

ATOMIC AQUATICS M1 jest automatem przeznaczonym do użytku w każdych warunkach, jakie tylko są możliwe; zarówno dla nurkowań rekreacyjnych jak i technicznych. Bez względu na poziom wyszkolenia użytkownika, M1 nigdy nie zawiedzie. Automat ten powstał na bazie popularnych modeli B1 i T1. Wysoki standard oddychania: duży wydatek (zminimalizowany wysiłek przy oddychaniu na głębokości oraz duża ilość dostarczanego czynnika oddechowego) pozwala na naturalne i komfortowe oddychanie.

Najważniejsze zalety:

 • Materiały:w pierwszym stopniu został użyty Monel - stop odporny na korozję, wytrzymały oraz nadający się do używania z czystym tlenem. Nierdzewna stal typu 316, mosiądz pokryty palladem oraz cyrkonem (Pd/Zr) oraz tytan zostały użyte w drugim stopniu.
 • Nitrox: automat jest fabryczne przystosowany do użycia z nitroxem o zawartości do 40% tlenu lub mieszanin tlenowych o zawartości do 100 % tlenu (przy przestrzeganiu szczegółowych wytycznych).
 • Wygląd pierwszego stopnia: obrotowa głowica z 5-cioma portami i konstrukcją tłoka typu Jet Seat.
 • Kryza chroniąca grzybek II st: wyłączny patent firmy Atomic 8211; chroni drugi stopień, wydłużając żywotność grzybka II st, eliminujący irytujące nieszczelności i eliminujący zużycie eksploatacyjne.
 • AFC (automatyczna kontrola przepływu - ang. Automatic Flow Control) - patent firmy Atomic - automatycznie dopasowuje przepływ mieszaniny oddechowej do głębokości, w celu utrzymania komfortu oddychania.
 • Specjalna ochrona automatu: nowa osłona przeznaczona jest specjalnie do nurkowań w silnych prądach lub do nurkowań morskich w sytuacjach dużego falowania, przeciwdziała samodzielnemu wzbudzeniu się automatu z powodu silnego prądu lub szybkiego przemieszczania się.
 • Szeroki deflektor:deflektor strumienia wydychanego powietrza został poszerzony, aby umożliwić jeszcze lepszą widoczność (rozdzielanie strumienia bąbli).
 • Zimne wody: specjalnie do nurkowania w zimnych wodach, pierwszy stopień jest zabezpieczony przed wpływem wody oraz zanieczyszczeń. Drugi stopień posiada radiator termalny oraz super suchy zawór wydechowy.
 • Komfortowy podwójny silikonowy ustnik: wykonany jest z niezwykle miękkiej i elastycznej gumy silikonowej (odpornej na przegryzienie).
 • Serwis automatu co 2 lata lub 300 nurkowań: materiały oraz technologie zastosowane w produkcji automatu pozwalają wydłużyć czas użytkowania (do przeglądu) automatu do 2 lat.

Opinie ATOMIC AQUATICS M1

Ocena (5 z 5)

Wytrzymały i wysoce odporny na działanie soli morskiej. Założycielami tej firmy są podobno Panowie ze Scuba Pro, więc jakość gwarantowana. Polecam !!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

ATOMIC AQUATICS M1

ATOMIC AQUATICS M1

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)