ATOMIC AQUATICS M1

2 590,00 zł

Darmowa wysyłka

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
 • ✔  30 dni na zwrot towaru
 • ✔  Gwarancja najniższej ceny
 • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

ATOMIC AQUATICS M1 - automat oddechowy

Jeden z najlepszych automatów oddechowych na świecie! Bezkonkurencyjna jakość!

ATOMIC AQUATICS M1 jest automatem przeznaczonym do użytku w każdych warunkach, jakie tylko są możliwe; zarówno dla nurkowań rekreacyjnych jak i technicznych. Bez względu na poziom wyszkolenia użytkownika, M1 nigdy nie zawiedzie. Automat ten powstał na bazie popularnych modeli B1 i T1. Wysoki standard oddychania: duży wydatek (zminimalizowany wysiłek przy oddychaniu na głębokości oraz duża ilość dostarczanego czynnika oddechowego) pozwala na naturalne i komfortowe oddychanie.

Najważniejsze zalety:

 • Materiały:w pierwszym stopniu został użyty Monel - stop odporny na korozję, wytrzymały oraz nadający się do używania z czystym tlenem. Nierdzewna stal typu 316, mosiądz pokryty palladem oraz cyrkonem (Pd/Zr) oraz tytan zostały użyte w drugim stopniu.
 • Nitrox: automat jest fabryczne przystosowany do użycia z nitroxem o zawartości do 40% tlenu lub mieszanin tlenowych o zawartości do 100 % tlenu (przy przestrzeganiu szczegółowych wytycznych).
 • Wygląd pierwszego stopnia: obrotowa głowica z 5-cioma portami i konstrukcją tłoka typu Jet Seat.
 • Kryza chroniąca grzybek II st: wyłączny patent firmy Atomic 8211; chroni drugi stopień, wydłużając żywotność grzybka II st, eliminujący irytujące nieszczelności i eliminujący zużycie eksploatacyjne.
 • AFC (automatyczna kontrola przepływu - ang. Automatic Flow Control) - patent firmy Atomic - automatycznie dopasowuje przepływ mieszaniny oddechowej do głębokości, w celu utrzymania komfortu oddychania.
 • Specjalna ochrona automatu: nowa osłona przeznaczona jest specjalnie do nurkowań w silnych prądach lub do nurkowań morskich w sytuacjach dużego falowania, przeciwdziała samodzielnemu wzbudzeniu się automatu z powodu silnego prądu lub szybkiego przemieszczania się.
 • Szeroki deflektor:deflektor strumienia wydychanego powietrza został poszerzony, aby umożliwić jeszcze lepszą widoczność (rozdzielanie strumienia bąbli).
 • Zimne wody: specjalnie do nurkowania w zimnych wodach, pierwszy stopień jest zabezpieczony przed wpływem wody oraz zanieczyszczeń. Drugi stopień posiada radiator termalny oraz super suchy zawór wydechowy.
 • Komfortowy podwójny silikonowy ustnik: wykonany jest z niezwykle miękkiej i elastycznej gumy silikonowej (odpornej na przegryzienie).
 • Serwis automatu co 2 lata lub 300 nurkowań: materiały oraz technologie zastosowane w produkcji automatu pozwalają wydłużyć czas użytkowania (do przeglądu) automatu do 2 lat.

Opinie ATOMIC AQUATICS M1

Ocena (5 z 5)

Wytrzymały i wysoce odporny na działanie soli morskiej. Założycielami tej firmy są podobno Panowie ze Scuba Pro, więc jakość gwarantowana. Polecam !!

Konrad Ścibut 2011-11-01

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

ATOMIC AQUATICS M1

ATOMIC AQUATICS M1

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)