Bestseller Dostawa gratis

ATOMIC AQUATICS T3

5 995,00 zł

Darmowa wysyłka

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

ATOMIC AQUATICS T3 – automat oddechowy

Najnowszy model wśród elity automatów oddechowych

Automat ATOMIC AQUATICS T3 został zaprojektowany z uwzględnieniem nie tylko walorów oddechowych, ale także wizualnych. Lekka kompaktowa konstrukcja sprawa, że T3 to doskonały automat dla podróżujących, dla których liczy się każdy gram w bagażu. Zarówno 1. jak i 2. stopień wykonane zostały w całości z lekkiego i wytrzymałego na korozję tytanu.

Nowy 2. stopień T3 z przeprojektowaną puszką i dźwignią ma znacznie zmniejszone opory oddechowe, bez względu na głębokość, na której nurkujemy. Jedyny tłokowy 1. stopień został kompletnie odizolowany od wody, co zwiększyło odporność na zamarzanie i zanieczyszczenia. Wyposażony jest w 5 portów LP i wyjątkowy tłok Jet Seat. Całość tworzy wyjątkowo wydajny system, dzięki któremu nawet na dużych głębokościach oddycha nam się naturalnie i komfortowo. Automat T3 jest fabrycznie przystosowany do nurkowania z nitroxem o zawartości tlenu do 40%.

Specyfikacja:

1. stopień T3: Ilość portów: 2 HP i 5 LP Nitrox do 40% Zrównoważona konstrukcja tłokowa Średnie ciśnienie: 8,6-10 bar 2. stopień T3: Zrównoważony przepływ liniowy Tytanowa dźwignia Wąż o długości 81 cm Maksymalne ciśnienie 300 bardziej W zestawie z luksusową torbą na automat Waga całego zestawu (1. i 2. stopień): 734 g

Opinie ATOMIC AQUATICS T3

Napisz opinię

ATOMIC AQUATICS T3

ATOMIC AQUATICS T3

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)